Güler Arslan Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, Güler Arslan   tarafından kurulmuştur. 2004 yılından bu yana Sağlık Sigortası, Oto Sigortası, Ev Sigortası, Hayat Sigortası ve Bireysel Emeklilik, İşyeri Sigortası ve Sorumluluk Sigortası branşlarında hizmet vermektedir.

Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Sigorta Bölümünden 1997 yılında mezun oldu. Aynı yıl Allianz Sigorta A.Ş. bünyesinde sigortacılık kariyerine adım attı. Adana Bölge Müdürlüğünde Satış Temsilcisi Gayrettepe Bölge Müdürlüğünde Satış Yöneticisi ve Bakırköy Bölge Müdürlüğünde ise Birim Müdürü olarak görev aldı.

2004 yılından itibaren ise Allianz Sigorta A.Ş Acenteliğini alarak Güler Arslan Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketini kurdu. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 25 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Güler Arslan Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır

Adana - Merkez Allianz Sigorta Acentesi
Güler Arslan Sigorta

Adres
Yurt Mah. Barış Manço Bulvarı Onur Apt. Altı No:32/A Çukurova Merkez Adana

Telefon
0(322) 235 47 80
0(532) 695 12 81 (gsm)
0(322) 235 47 81(fax)

Copyright 2024 - Tüm hakları Allianz’a aittir.